Certyfikat sympatyka

LUKS Promień Mosty to klub z wieloletnią tradycją. Założony już we wczesnych latach powojennych, przez dawnych mieszkańców Mostów, osiedleńców z różnych części Polski, których poza wspólnym adresem połączyła, również chęć społecznego działania i współtworzenia czegoś dobrego, co jak się okaże zapisze się głęboko w świadomości.

Gościliśmy wielu z Was, naszych Kibiców w kolejnych sezonach na stadionie za dawnym Domem Dziecka, w Goleniowie w czasie budowy nowego stadionu oraz już na nowej arenie. Wielu z Was świętowało z nami sukcesy oraz dzieliło gorycz porażki, czuło i współtworzyło klub i atmosferę. Teraz potrzebujemy waszego wsparcia nawet bardziej niż kiedykolwiek.

W zamian za wsparcie finansowe w tych ciężkich dla klubu chwilach, każda osoba która w przeciągu 1 roku wpłaci 200 zł na potrzeby klubu otrzyma zalaminowany, imienny certyfikat sympatyka klubu. Zachęcamy do wspierania.