Strzelanie na wyjeździe

Spotkanie w Tanowie rozgrywane było w wietrze, w deszczu, w słońcu oraz w gradzie. W tych zmiennych warunkach znakomicie poradzili sobie nasi zawodnicy, którzy nie pozostawili złudzeń gospodarzom.
Pierwszy gol to nieporozumienia w linii obrony gospodarzy, które wykorzystuje Arek Gałgan. Drugi gol padł po dośrodkowaniu M. Liczywka za linię obrony, które strzałem między nogami bramkarza na gola zamienia Łukasz Eschinger.
Na 1:3 ponownie trafia Łukasz Eschinger, dobijając głowąz 5-ego metra sparowany przez bramkarza strzał M. Bernacha.
Na 1:4 wynik meczu podnosi Daniel Pracowity, który wykorzystuje błąd bramkarza gospodarzy i z ostrego kąta posyła piłkę do bramki.
Na 1:5 wyprowadza Promienia Michał Jastrowicz, który wykończył długo rozgrywaną akcję pod bramką Tanowi, fantastycznym strzałem z 20 metra w samo okienko bramki.
Na 2:6 podwyższa wynik Daniel Pracowity, wykorzystujący dośrodkowanie Mariusza Kijowskiego na głowę.
W końcu na 2:7, prostopadłe podanie D. Pracowitego, strzałem ponad bramkarzem, wynik meczu ustala M. Jastrowicz.
Bramki dla Tanowi to wynik dekoncentracji.

Powiązana galeria: