3 pkt z Chlebowa

Promień rozpoczął mecz ze sporą nerwowością w grze, którą jednak stopniowo udawało się opanować. Czego rezultatem była bramka Arkadiusza Gałgana z 19 minuty, zdobyta strzałem z prawej strony boiska sprzed pola karnego, po cofnięciu się drużyny z Chlebowa pod własne pole karne. Niedługo potem w podobnej sytuacji ,wywierania większego nacisku na drużynę przeciwną prowadzenie Promienia podwyższa Kowalski. Akcja rozwinęła się z prawej strony boiska, podanie Makosza do środka boiska przejmuje Kowalski strzelając technicznie lewą nogą w prawy narożnik bramki, pozostawiając bramkarza bez ruchu. Do końca pierwszej połowy swoje szanse na podwyższenie wyniku mieli ponownie Kowalski oraz Pracowity.

Druga połowa to ambitniejsza gra zawodników Rolpolu, z którymi obrona Promienia musiała konfrontować się częściej niż w pierwszej połowie. Po jednej z ich akcji w polu karnym, przy linii końcowej boiska, dochodzi do kontaktu bark w bark, który sędzia interpretuje jako faul i dyktuje karnego. Drużyna z Chlebowa wraca do gry w 61 minucie.

Ich nadzieję w zdobycie jakichkolwiek punktów przekreśla Igor Kornacki, który w 71 minucie zdobywa dla Promienia trzeciego gola. Bramkową akcję rozpoczął Gajewski. Po krosowym przerzucie z linii obrony, piłka dociera na wysokość pola karnego, do zbiegającego z bocznego sektora boiska Kornackiego, który bezpośrednim strzałem z powietrza, zaskakuje bramkarza rywali.

Na uwagę zasługuje również wyśmienita dyspozycja, szczególnie w drugiej połowie, bramkarza Promienia Sebastiana Zaremby.

W ten weekend wygrali również nasi juniorzy. Pokonali Spartę Węgorzyno 10:2.

Skład oraz reszta statystyk po kliknięciu w wynik meczu.