Porażka w Dobrej Szczecińskiej

Luks Promień Mosty poniósł porażkę w meczu ligowym z Ehrle Dobra Szczecińska 4:3.

Już w 11 minucie spotkania bramkę dla swojej drużyny zdobył zawodnik Ehrle, popisując się pięknym uderzeniem w boczną siatkę, sprzed pola karnego. Mostowianie zdołali odpowiedzieć już 10 minut później. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Michała Jastrowicza, piłkę głową pod porzeczkę uderzał Marek Kijowski, ta jednak została sparowana do góry przez bramkarza. W odpowiednim miejscu znalazł się Mariusz Kijowski, który z bliskiej odległości dobił piłkę głową. Już do końca połowy trwał bardzo dobry okres gry Promienia Mosty, który został udokumentowany drugą bramką, którą zdobył A. Gałgan wykorzystując z odległości 7 metrów dośrodkowanie z prawej strony boiska.

Gospodarze na drugą połowę wyszli wyraźnie podrażnieni. Przez pierwsze 20 minut drugiej części meczu zdominowali grę co udokumentowali trzema golami w 48, 55 i 71 minucie meczu. Po tym okresie Promień zaczął atakować bardziej agresywnie jednak nasza drużynę stać już było tylko na jedną bramkę. W 87 minucie ogólne zamieszanie pod bramką rywali wykorzystał Paweł Kijowski.

Wydaje się, że czwartkowe spotkanie z Falą Międzyzdroje i 120 minut biegania po boisku przełożyło się na mecz ligowy z Ehrle, co widać było szczególnie w drugiej połowie.

Więcej informacji o meczu: formacja, statystyki, zmiany itp. po kliknięciu w mecz.