Pracowity zapewnia zwycięstwo Promienia

Piłkarze Promienia zrehabilitowali się za inauguracyjną porażkę przed własną publicznością, pokonując w drugiej kolejce na wyjeździe Orkana Suchań 2:1. Zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry zdobył pięknym uderzeniem z ponad 20 metrów Daniel Pracowity, który powrócił do Promienia, po kilku latach przerwy.

Pierwsza połowa przebiegała pod znakiem walki z obu stron, z której jednak niewiele wynikało. Jako pierwsi wynik meczu otworzyli gospodarze, którzy już w 46 minucie po błędzie defensywy gości, strzelili bramkę. Po objęciu prowadzenia miejscowi zdecydowanie przejęli inicjatywę, jednak mostowianie zdołali przetrwać napór. Dopiero zmiany dokonane przez sztab szkoleniowy Promienia Mosty przyniosły zamierzone efekty. W 81 minucie, po dośrodkowaniu wprowadzonego dziesięć minut wcześniej Eschingera, Arkadiusz Gałgan głową skierował piłkę do bramki Orkana, doprowadzając do remisu. Trzy punkty Promieniowi zapewnił inny zmiennik – Daniel Pracowity – w doliczonym czasie gry.

Szczegóły dotyczące składu, zmian, formacji oraz statystyk po kliknięciu na mecz.