Zapowiedź 15 kolejki : LUKS Promień Mosty-OKS Iskierka Szczecin

Zapowiedź  15 kolejki : LUKS Promień Mosty-OKS Iskierka Szczecin

W meczu 15. kolejki regionalnej okręgówki zespół LUKS Promienia Mosty będzie gościć na własnym obiekcie zespół Iskierki Szczecin. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00 w sobotę 21 listopada w Mostach. Będzie to ostatni mecz w rundzie.

Zespół spod Szczecina zajmuje jedenastą pozycję (bezpośrednio nad Promieniem) w ligowej tabeli. W tym sezonie bilans tej drużyny to 5 zwycięstw, 1 remis oraz 8 porażek. Z tego na wyjeździe 2 zwycięstwa, 1 remis i 4 porażki, bilans bramkowy na wyjeździe to 8/18.

W swoich ostatnich trzech meczach odnieśli porażkę na własnym stadionie 1:2 z Wybrzeżem Rewalskim Rewal, porażkę 7:0 na wyjeździe ze Spartą Gryfice, natomiast ostatnio wygrali u siebie z Masowią Maszewo 5:2 i były to ich pierwsze punkty po pięciu porażkach z rzędu.

Zespół Promienia w sezonie 2014/2015  przegrał oba spotkania z drużyną Iskierki, u siebie 0:1 oraz 7:1 na wyjeździe. Naszą drużynę czeka ciężki mecz o tzw. „6 pkt”. Liczymy na wsparcie.

Na uwagę zasługuje obecność w składzie Iskierki naszego byłego zawodnika Patryka Lubowickiego.