Czwarte zwycięstwo z rzędu!!!

Mecz ze Spartą Gryfice, tak jak w roku ubiegłym był zwieńczeniem obchodów Dnia Dziecka organizowanych w Mostach. Podobnie jak w roku ubiegłym nie zabrakło deszczu pod czas meczu, choć był go mniej. Nie zabrakło też naszego zwycięstwa, lecz w tym wypadku dużo bardziej okazałego (rok temu 2:0).

Pierwsza bramka padła już w 12 min. po dokładnym podaniu Marka Kijowskiego między dwóch stoperów, pozycję wygrywa R. Siemieniak, który po sprincie pewnie pokonuje bramkarza gości. Długo nie cieszyliśmy się z prowadzenia, bo w 15 min. zawodnik z Gryfic zauważył wysoko ustawionego bramkarza Promienia i skierował celnie piłkę do bramki. W 18 min. Sparta wyszła na prowadzenie, po nieudanym wybiciu piłki z obrony. Mocny strzał z granicy pola karnego oddaje Tomasz Kostrzewa. Bramka wyrównująca wynik spotkania padła w 35 min. Wysoką piłkę przed polem karnym opanowuje Mariusz Kijowski, podaje prostopadle do wbiegającego w pole karne na pełnej szybkości M. Bernacha, który spokojnie pokonuje bramkarza. Pierwsza połowa zakończona wynikiem 2:2.

W drugiej połowie strzelał już tylko Promień. W 53 min. po rzucie wolnym wykonywanym przez M. Liczywka i strzale z głowy A. Gałgana. Dobrą zmianę dał powracający do składu po długiej nieobecności Mateusz Eschinger. Kolejną w 55 min. po dośrodkowaniu D. Makosza z boku boiska ponownie strzelcem zostaje A. Gałgan. W 84 min. kompletuje on pierwszego w sezonie hat-tricka. Asystą przy golu popisał się Łukasz Eschinger, dośrodkowujący ze skrzydła.

Skład i formacja po kliknięciu w wynik meczu.