Derby z Masovią Maszewo

Zapraszamy na derbowy mecz przeciwko Masovii Maszewo, który odbędzie się 26 września o godzinie 11.00 na boisku w Mostach.

Bilans ostatnich trzech spotkań Masovii jest następujący: zwycięstwo u siebie 6-0 z Chemikiem II Police, remis na wyjeździe 1-1 z Tanowią Tanowo oraz zwycięstwo u siebie 2-1 ze Spartą Gryfice. Jak widać drużyna naszych rywali z Maszewa jest w wysokiej formie. Jednak mecze derbowe rządzą się swoimi prawami, nasi piłkarze zrobią co w ich mocy, aby wygrać ten mecz.

Bilans ostatnich 4 meczy (3 zwycięstwa Masovii, 1 zwycięstwo Promienia):

-sezon 12/13

0-4 dla Masovii

7-0 dla Promienia

-w sezonie 13/14 Masovia grała w A-klasie

-sezon 14/15

1-3 dla Masovii

3-0 dla Promienia

Po meczu o godzinie 14.00 zapraszamy na ognisko pod "grzybka". W szczególności pragniemy zaprosić rodziców naszej drużyny orlików, dla której zakupione zostały (przy współudziale pieniężnym sponsora) stroje piłkarskie. Ich prezentacja odbędzie się własnie podczas tego ogniska.