Koniec przygody z Pucharem Polski

Zakończyła się przygoda Luks Promienia Mosty z tegoroczną edycją Pucharu polski na szczeblu ZZPN. Nasi zawodnicy ulegli 2:5 LKS Piastowi Chociwel.

Spotkanie szybko, już w 4 minucie otworzyli piłkarze Piasta tyleż ładnym co niespodziewanym strzałem z ostrego kąta. W 22 minucie po strzale głową było już 0:2 dla Piasta. Piłkarzy Promienia do walki pobudził Liczywek, zdobywając bramkę z rzutu wolnego strzałem w okolice spojenia z odległości około 30 metrów. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:2.

W drugiej połowie mecz stał się bardziej otwarty. Obie drużyny bardziej nastawiły się na atak. Wynikiem takiej zmiany była strata dwóch goli przez Promień. Niestety nasi piłkarze zdołali odpowiedzieć tylko jednym golem. Dośrodkowanie Pracowitego z lewej strony boiska wykorzystał Mariusz Kijowski i zrobiło się 2:4. Mecz ostatecznie zakończył się wynikiem 2:5.

Na tle IV ligowej drużyny, pomimo porażki piłkarze z Mostów zaprezentowali przyjemny dla oka, z wieloma składnymi akcjami futbol.