Zapowiedź 10. kolejki: LKS Wicher Brojce-LUKS Promień Mosty

Na mecz 10. kolejki regionalnej okręgówki zespół LUKS Promienia Mosty wyruszy do Brojc, gdzie podejmie miejscowego Wichra. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.30 w sobotę 17 października w Brojcach.

Zespół z Brojc to aktualnie trzecia drużyna w ligowej tabeli, co więcej w tym sezonie nie zaznali jeszcze porażki ( 4 zwycięstwa i 5 remisów).

Bilans ich ostatnich trzech meczy to wyjazdowy remis 1:1 z Chemikiem II Police, wygrana u siebie 1:0 z Tanowią Tanowo oraz ponownie wyjazdowy remis ze Spartą Gryfice.

Zespół Promienia w sezonie 2014/2015 pokonał u siebie zawodników Wichra 2:0 oraz zremisował na wyjeździe 2:2. Natomiast sezon 2013/2014 to wyjazdowa wygrana 0:2 oraz 4:1 u siebie. Liczymy na równie korzystne wyniki i w tym sezonie.