Piłkarski weekend w Mostach z cyfrą 5 w tle.

Piłkarski weekend rozpoczął się od porażki naszych trampkarzy z Iną Goleniów 0:5. Młodzi piłkarze po szybko straconych dwóch golach w 3 i 6 minucie oraz golu samobójczym w 18 minucie nie załamali się i dalej dzielnie walczyli z rywalem. Miewali momenty lepszej i gorszej gry, ale wszystko przed nimi to dopiero ich szósty wspólny mecz w karierze na dużym boisku.

Skład:

W sobotę 10. kolejkę spotkań okręgówki zainaugurował mecz LKS Wicher Brojce-LUKS Promień Mosty. Gospodarze od początku meczu ruszyli do intensywnych ataków, które jednak udawało się odpierać. W około 20 minucie mecz się wyrównał i taki pozostał już do przerwy. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Na początku drugiej połowy w Promieniu doszło do wymuszonej kontuzją zmiany. Mariusza Bernacha zastąpił Leszek Kulczyński. Niestety druga część meczu to już festiwal strzelecki. Po stracie pięciu bramek ( trzy z akcji, jeden samobój i jedna z rożnego), honorowego gola zdobył Kulczyński. Mecz zakończył się wynikiem 5:1.

Skład:

Na zakończenie weekendu w meczu juniorów także padł wynik 5:1, ale tym razem to nasza drużyna była zwycięska. Mecz z Hanzą Goleniów był siódmym i ostatnim w rundzie letniej meczem juniorów. Wynik otworzył w 18 minucie Rafał Siemieniak, który w tym meczu pokonywał bramkarza gości także w 54 minucie oraz z rzutu wolnego w 68 minucie. Czwarta bramka padła po indywidualnej akcji Siemieniaka z boku pola karnego. Jego zagranie z 84 minuty na przedpole bramkarza wykorzystał bardzo aktywny w tym meczu Patryk Wojtanek. Na zakończenie w 88 minucie wynik meczu strzałem z około 13 metrów, ustalił wprowadzony w 72 minucie Bartosz Obszyński.