Zapowiedź 11 kolejki : LUKS Promień Mosty-LZS Orzeł Pęzino

Zapowiedź  11 kolejki : LUKS Promień Mosty-LZS Orzeł Pęzino

W meczu 11. kolejki regionalnej okręgówki zespół LUKS Promienia Mosty podejmie na własnym boisku LZS Orła Pęzino. Mecz rozpocznie się o godzinie 14.00 w sobotę 24 października w Mostach.

Zespół z Pęzina wcześniej występował w regionalnej okręgówce płd., w której zajął w poprzednim sezonie, po 32 kolejkach 5 miejsce. W obecnym sezonie rywalizują jednak już północnej grupie okręgówki. Aktualnie są z dorobkiem 5 pkt, czternastą drużyną w ligowej tabeli. W tym sezonie wygrali 1 mecz, zremisowali 2 oraz odnieśli 7 porażek.

Bilans ich ostatnich trzech meczy to wygrana u siebie 1:0 z Chemikiem II Police, porażka na wyjeździe 3:0 z Tanowią Tanowo oraz ostatnio porażka na własnym boisku 2:3 ze Spartą Gryfice.

Będzie to bodaj pierwszy mecz Promienia z tą drużyną. Zapraszamy na stadion w dniu meczu.