Relacja z meczu LUKS Promień Mosty-LZS Orzeł Pęzino

W 11. kolejce regionalnej okręgówki LUKS Promień Mosty pokonał 2:0 LZS Orła Pęzino. Pierwsza połowa meczu to często chaotyczna gra z obu stron. Goście największe zagrożenie stwarzali po stałych elementach gry, szczególnie rzutach rożnych. Z kolei piłkarze Promienia prezentowali się bezbarwnie. Do gwizdka 0:0.

Do drugiej połowy Promień przystąpił w zmienionym składzie. Na boisku pojawił się Kulczyński zastępując Makosza. Od początku drugiej odsłony meczu piłkarze Promienia przystąpili do zdecydowanie energiczniejszych ataków. Po jednym z nich rozpoczętych z lewej strony boiska padła pierwsza bramka. Dośrodkowanie na pole karne, bocznego obrońcy Pawła Kijowskiego, dociera na głowę Kulczyńskiego, który znakomicie wykorzystując swoje warunki, zgrał piłkę na 5 metr do niekrytego Kowalskiego, który w 67 minucie otworzył wynik spotkania.

Druga bramka padła po zagraniu Pracowitego, który uruchomił Gałgana. Ten po kilkudziesięciometrowym rajdzie wpadł w pole karne, zwiódł bramkarza i podwyższył wynik meczu w 73 minucie na 2:0. Po stracie drugiego gola Pęzino przystąpiło do ataku. Goście oddali kilka groźnych strzałów, jednak nie zdołali pokonać bardzo dobrze dysponowanego w tym meczu Sebastiana Zaremby.