Zapowiedź 12 kolejki :KP Chemik II Police - LUKS Promień Mosty

Zapowiedź  12 kolejki :KP Chemik II Police - LUKS Promień Mosty

Na mecz 12. kolejki regionalnej okręgówki zespół LUKS Promienia Mosty wyruszy do Polic, gdzie podejmie miejscowego drugą drużynę Chemika Police. Mecz rozpocznie się o godzinie 15.30 w sobotę 31 października w Policach.

Zespół z Polic to aktualnie dziewiąta drużyna w ligowej tabeli (pozycja wyżej od Promienia), w tym sezonie bilans tej drużyny to 4 zwycięstwa, 2 remisy oraz 5 porażek.

Bilans ich ostatnich trzech meczy to wygrana u siebie 5:0 z Iskierką Szczecin, wygrana 4:3 ponownie u siebie z Tanowią Tanowo oraz ostatnio wyjazdowa porażka ze Spartą Gryfice 4:2.

Zespół Promienia w sezonie 2014/2015 z drużyną Chemika II nie rywalizował. Natomiast sezon 2013/2014 to wyjazdowa wygrana 1:3 oraz 5:0 u siebie. Liczymy na równie korzystne wyniki i w tym sezonie.