Zapowiedź 14 kolejki:KS Sparta Gryfice-LUKS Promieñ Mosty

Na mecz 14. kolejki regionalnej okręgówki zespół LUKS Promienia Mosty wyruszy do Gryfic, gdzie podejmie miejscową Spartę. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00 w sobotę 14 listopada w Gryficach.

Zespół z Gryfic to aktualnie piąta drużyna w ligowej tabeli, w tym sezonie odnieśli już 7 zwycięstw, 4 remisy oraz doznali tylko 2 porażek.

Bilans ich ostatnich trzech meczy to domowa wygrana 4:2 z Chemikiem II Police, remis na wyjeździe 3:3 z Tanowią Tanowo oraz ostatnio wysoka wygrana u siebie 7:0 z Iskierką Szczecin. Na uwagę zasługuje ich znakomita skuteczność i liczba strzelonych goli, dotychczas 40 w sezonie, najwięcej w lidze. Ponad połowę goli zawdzięczają Radosławowi Smeli (11 goli) oraz Przemysławowy Dąbrowskiemu (10 goli).

Zespół Promienia w sezonie 2014/2015 pokonał u siebie zawodników Sparty Gryfice 2:0 oraz zremisował na wyjeździe 1:1. Życzymy powodzenia.