Przegrana z Wicherm

To była bardzo upalna sobota. Niestety bez sukcesu na boisku. Do Mostów przyjechała drużyna Wichra Brojce, w tym sezonie spisująca się bardzo dobrze w lidze (3-cie miejsce). Z dotychczasowych meczy w rundzie wiosennej przeciwko zespołom z okręgówki to drużyna z Brojc zaprezentowała bodaj najbardziej poukładany futbol i nie ma co ukrywać zasłużenie odniosła zwycięstwo.
Pierwszy gol padł po mocno bitym rzucie rożnym na 5 metr, gdzie trafiła do urywającego się spod krycia Zhadanova. Potem drużyna z Brojc ograniczyła się głównie do długich piłek , które w założeniu miały mijać naszą obronę. Promień natomiast odpowiedział akcją sam na sam w polu karnym M. Jastrowicza, w której jednak górą wyszedł bramkarz gości. W 27 minucie wynik pierwszej połowy ustalił Igor Kornacki strzelając głową pod poprzeczkę. Wygrał walkę w powietrzu na ok. 7 metrze i wykorzystał dobre dośrodkowanie M. Jastrowicza z rzutu rożnego.
W drugiej połowie bramki padały już tylko dla Wichra. W 52 minucie po strzale sprzed pola karnego, w 78 minucie po akcji zakończonej strzałem z pola karnego i w 86 minucie po dośrodkowaniu na głowę. Promień oczywiście odgrywał się swoimi akcjami jednak sukcesu one nie przyniosły.

Powiązana galeria: