Zapowiedź 13. kolejki-Luks Promień Mosty-KS Tanowia Tanowo

Zapowiedź 13 kolejki : LUKS Promień Mosty-KS Tanowia Tanowo

W meczu 13. kolejki regionalnej okręgówki zespół LUKS Promienia Mosty będzie gościć na własnym obiekcie zespół Tanowi Tanowo. Mecz rozpocznie się o godzinie 13.00 w sobotę 7 listopada w Mostach.

Zespół z Tanowa to aktualnie siódma drużyna w ligowej tabeli, w tym sezonie bilans tej drużyny to 6 zwycięstw, 3 remisy oraz 3 porażki. Z tego na wyjeździe 2 zwycięstwa i 3 porażki, bilans bramkowy 10/10.

Bilans ich ostatnich trzech meczy to porażka na wyjeździe 4:3 z Chemikiem II Police, wygrana 2:1 u siebie z Iskierką Szczecin oraz ostatnio remis u siebie ze Spartą Gryfice 3:3.

Zespół Promienia w sezonie 2014/2015 z drużyną Tanowa toczył ciężkie i niestety przegrane boje, porażka u siebie 1:4 oraz 3:1 na wyjeździe. Naszą drużynę czeka ciężki mecz. Liczymy na wsparcie.